Zavolejte a my pro vás nejdeme nejvodnější řešení : +420 725 186 870

Uskladni.cz

nevíte kam s tím?Služby

Skladovací prostory

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé skladovací prostory, velikosti dle požadavků klienta. Zajistíme pro Vás veškeré služby spojené s odvozem, přestěhováním či přesunem vašich věcí určených k uskladnění. Přestěhujeme a uskladníme Váš nábytek po dobu rekonstrukce,dostavby vašeho nového bydlení, věcí z pozůstalosti atd.. Nabízíme odborné uskladnění vašeho sezónní ho sportovního vybavení (lyže, kola, surfy atd...).

Pro soukromníky i společnosti nabízíme sezónní uskladnění pneumatik. (osobní, SUV, nákladní, závodní atd...) K této službě nabízíme firmám i dopravu do pneu servisu a zpět. Pro gastronomická zařízení nabízíme uskladnění sezónního nábytku ( zahradní nábytek, slunečníky, pergoly atd...). K uskladnění Vašich věcí můžete využít vyhrazené volné skladovací plochy, či využít samostatné místnosti.

Zavolejte nám a my pro Vás zajistíme řešení dle Vašich požadavků. 

Automobilová doprava a stěhovací služby

Ceny stanovujeme na základně přesného požadavku klienta.

Např.:

Drobné stěhování

Platíte jednotnou částku 600 Kč za hodinu za auto s řidičem nebo 700 Kč/hod za auto + 2 pracovníci, všechny další náklady hradíme my. První hodina se účtuje jako celá, další čas je účtován po 100 Kč za každých započatých 10 minut.
Cena 600 Kč / hod se vztahuje na vozy objemem nákladního prostoru do 15m3.

V případě Vašeho zájmu předem dodáme požadované množství krabic různých velikostí a typů na nádobí, oděvy a nejrůznější drobnosti.

Pro více informací volejte telefon +420 725 186 870.

Letecká doprava

Potřebujete dopravit a uskladnit vaše věci či menší náklad.A čas je Vám v patách? Zajistíme pro Vás expresní přepravu Vašeho nákladu po celé České republice a Evropě. Let připravíme do dvou hodin od objednání a dokonale jej přizpůsobíme Vašim možnostem s odletem a přistáním na požadovaném letišti.

Pro kalkulaci doby letu a nákladů nás prosím kontaktujte.

Nenašli jste, to co jste hledali? Zavolejte nám a my pro Vás najdeme řešení.


USKLADNI.CZ
Nad Vinným potokem 2,
101 00 Praha 10

Tel.:+420  261 005 100
Mobil: +420 725 186 870

Web: www.uskladni.cz
e-mail: j.krejcikova@motovia.cz